CDR31BX103AKUS
DigiKeys varenummer
1001-CDR31BX103AKUSTR-ND - Tape & Reel (TR)
1001-CDR31BX103AKUSCT-ND - Afskåret tape (CT)
1001-CDR31BX103AKUSDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDR31BX103AKUS
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V BX 0805
Producentens standard leveringstid
56 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer BX 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CDR31BX103AKUS Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Fejlfrekvens
S (0,001%)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)