CDR01BP101BKUR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
100 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer BP 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDR01BP101BKUR
DigiKeys varenummer
CDR01BP101BKUR-ND
Producenter
Producentens varenummer
CDR01BP101BKUR
Beskrivelse
CAP CER 100PF 100V 10% BP 0805
Producentens standard leveringstid
47 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CDR01BP101BKUR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,080" L x 0,050" B (2,03mm x 1,27mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)