CDR01BP101BJSR7185 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
100 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer BP 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDR01BP101BJSR7185
DigiKeys varenummer
1001-2401-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR01BP101BJSR7185
Beskrivelse
CAP CER 100PF 100V BP 0805
Producentens standard leveringstid
41 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CDR01BP101BJSR7185 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,080" L x 0,050" B (2,03mm x 1,27mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)