CBR08C130JAGAC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
Johanson Technology Inc.
13 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CBR08C130JAGAC
DigiKeys varenummer
399-8694-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CBR08C130JAGAC
Beskrivelse
CAP CER 13PF 250V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CBR08C130JAGAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)