CBR08C120JAGAC
DigiKeys varenummer
399-6197-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-6197-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-6197-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CBR08C120JAGAC
Beskrivelse
CAP CER 12PF 250V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CBR08C120JAGAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
High Q, Lavt tab, Ultralav ESR
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)