CBR06C560J5GAC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 9.683
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
56 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CBR06C560J5GAC
DigiKeys varenummer
399-CBR06C560J5GACTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CBR06C560J5GAC
Beskrivelse
CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CBR06C560J5GAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)