CBR06C220G1GAC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
På lager: 635
Murata Electronics
Johanson Technology Inc.
Johanson Technology Inc.
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
22 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CBR06C220G1GAC
DigiKeys varenummer
CBR06C220G1GAC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CBR06C220G1GAC
Beskrivelse
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CBR06C220G1GAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
High Q, Lavt tab, Ultralav ESR
Serie
Applikationer
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)