CBR06C200J5GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CBR06C200J5GACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-CBR06C200J5GACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-CBR06C200J5GACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CBR06C200J5GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 20PF 50V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
20 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CBR06C200J5GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)