CBR02C220F9GAC
DigiKeys varenummer
399-17306-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-17306-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-17306-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CBR02C220F9GAC
Beskrivelse
CAP CER 22PF 6.3V C0G/NP0 0201
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 pF ±1% 6,3V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CBR02C220F9GAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
High Q, Lavt tab, Ultralav ESR
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)