CAS18C181JAGFC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
180 pF ±5% 250VAC Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CAS18C181JAGFC
DigiKeys varenummer
399-CAS18C181JAGFCTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CAS18C181JAGFC
Beskrivelse
SFTY 1812 180PF X1 250 / Y2 250
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CAS18C181JAGFC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)