CA064C221K5GAC7800 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 3.000
Datablad
220pF Isoleret Kondensator 4 Array 50 V C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CA064C221K5GAC7800
DigiKeys varenummer
399-CA064C221K5GAC7800TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-CA064C221K5GAC7800CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CA064C221K5GAC7800
Beskrivelse
CAP ARRAY 220PF 50V NP0 0612
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CA064C221K5GAC7800 Modeller
Kategori
Kredsløbstype
Isoleret
Producenter
KEMET
Temperaturkoefficient
C0G, NP0
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
220pF
Leverandørs enhedspakning
0612 (1632 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
50 V
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)