C981U472MWWDCAWL35 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4700 pF ±20% 760V Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C981U472MWWDCAWL35
DigiKeys varenummer
399-C981U472MWWDCAWL35-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C981U472MWWDCAWL35
Beskrivelse
CAP CER DISC SAFETY
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C981U472MWWDCAWL35 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y1
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,591" diam. (15,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,709" (18,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)