C981U103MZVDCAWL40 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
10000 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C981U103MZVDCAWL40
DigiKeys varenummer
C981U103MZVDCAWL40-ND
Producenter
Producentens varenummer
C981U103MZVDCAWL40
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 440VAC Y5V RAD
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C981U103MZVDCAWL40 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,591" diam. (15,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)