C971U392MWWDCAWL45 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
3900 pF ±20% 760V Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C971U392MWWDCAWL45
DigiKeys varenummer
399-C971U392MWWDCAWL45-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C971U392MWWDCAWL45
Beskrivelse
CAP CER DISC SAFETY
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C971U392MWWDCAWL45 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y1
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,551" diam. (14,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,669" (17,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)