C967U392MZWDAAWL35 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
3900 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C967U392MZWDAAWL35
DigiKeys varenummer
C967U392MZWDAAWL35-ND
Producenter
Producentens varenummer
C967U392MZWDAAWL35
Beskrivelse
CAP CER 3900PF 440VAC Y5U RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C967U392MZWDAAWL35 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,512" diam. (13,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)