C961U472MZWDAAWL30 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4700 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C961U472MZWDAAWL30
DigiKeys varenummer
399-C961U472MZWDAAWL30-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C961U472MZWDAAWL30
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C961U472MZWDAAWL30 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Størrelse/dimension
0,512" diam. (13,00mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,197" (5,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)