C961U222MWWDAAWL45 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KEMET
På lager: 82
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 7.863
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±20% 760VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C961U222MWWDAAWL45
DigiKeys varenummer
C961U222MWWDAAWL45-ND
Producenter
Producentens varenummer
C961U222MWWDAAWL45
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C961U222MWWDAAWL45 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y1
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,512" diam. (13,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)