C951U332MUWDBA7317 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
3300 pF ±20% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C951U332MUWDBA7317
DigiKeys varenummer
399-9512-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C951U332MUWDBA7317
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 400VAC Y5U RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C951U332MUWDBA7317 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y1
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)