C951U102KWYDBAWL40 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1000 pF ±10% 760V Keramiske kondensatorer Y5P (B) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C951U102KWYDBAWL40
DigiKeys varenummer
399-C951U102KWYDBAWL40-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C951U102KWYDBAWL40
Beskrivelse
CAP CER DISC SAFETY
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C951U102KWYDBAWL40 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y1
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,591" (15,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)