C937U101JZSDAAWL50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
100 pF ±5% 440VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C937U101JZSDAAWL50
DigiKeys varenummer
399-C937U101JZSDAAWL50-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C937U101JZSDAAWL50
Beskrivelse
CAP CER DISC SAFETY
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C937U101JZSDAAWL50 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,197" (5,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,295" (7,50mm)