C927U821KYYDCAWL45 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
820 pF ±10% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5P (B) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C927U821KYYDCAWL45
DigiKeys varenummer
399-C927U821KYYDCAWL45-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C927U821KYYDCAWL45
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C927U821KYYDCAWL45 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,551" (14,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,295" (7,50mm)