C927U820JZSDBAWL50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
82 pF ±5% 440VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C927U820JZSDBAWL50
DigiKeys varenummer
399-C927U820JZSDBAWL50-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C927U820JZSDBAWL50
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C927U820JZSDBAWL50 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,512" (13,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,295" (7,50mm)