C921U681KUYDBAWL35 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
680 pF ±10% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5P (B) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C921U681KUYDBAWL35
DigiKeys varenummer
C921U681KUYDBAWL35-ND
Producenter
Producentens varenummer
C921U681KUYDBAWL35
Beskrivelse
CAP CER 680PF 400VAC Y5P RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C921U681KUYDBAWL35 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y1
Størrelse/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)