C921U561KUYDBAWL40 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
560 pF ±10% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5P (B) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C921U561KUYDBAWL40
DigiKeys varenummer
399-C921U561KUYDBAWL40-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C921U561KUYDBAWL40
Beskrivelse
CAP CER DISC SAFETY
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C921U561KUYDBAWL40 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y1
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,197" (5,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)