C921U222MYWDAAWL45 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Similar
Similar
På lager: 4
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±20% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C921U222MYWDAAWL45
DigiKeys varenummer
C921U222MYWDAAWL45-ND
Producenter
Producentens varenummer
C921U222MYWDAAWL45
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C921U222MYWDAAWL45 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)