C921U102MWWDAAWL35 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1000 pF ±20% 760V Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C921U102MWWDAAWL35
DigiKeys varenummer
399-C921U102MWWDAAWL35-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C921U102MWWDAAWL35
Beskrivelse
CAP CER DISC SAFETY
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C921U102MWWDAAWL35 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y1
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)