C917U681KZYDBAWL40 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
680 pF ±10% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5P (B) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C917U681KZYDBAWL40
DigiKeys varenummer
399-C917U681KZYDBAWL40-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C917U681KZYDBAWL40
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C917U681KZYDBAWL40 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,295" (7,50mm)