C917U560JZSDAAWL45 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
56 pF ±5% 440VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C917U560JZSDAAWL45
DigiKeys varenummer
399-C917U560JZSDAAWL45-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C917U560JZSDAAWL45
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C917U560JZSDAAWL45 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,197" (5,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,295" (7,50mm)