C911U681KYYDBA7317 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
680 pF ±10% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5P (B) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C911U681KYYDBA7317
DigiKeys varenummer
399-C911U681KYYDBA7317TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C911U681KYYDBA7317
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C911U681KYYDBA7317 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)