C911U680JZSDBA7317 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
68 pF ±5% 440VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C911U680JZSDBA7317
DigiKeys varenummer
C911U680JZSDBA7317-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C911U680JZSDBA7317
Beskrivelse
CAP CER 68PF 440VAC SL RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C911U680JZSDBA7317 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Størrelse/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)