C911U510JVSDAAWL50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
51 pF ±5% 400VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C911U510JVSDAAWL50
DigiKeys varenummer
399-C911U510JVSDAAWL50-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C911U510JVSDAAWL50
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C911U510JVSDAAWL50 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y1
Størrelse/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,197" (5,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)