C911U500JVSDCAWL50
DigiKeys varenummer
399-C911U500JVSDCAWL50-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C911U500JVSDCAWL50
Detaljeret beskrivelse
50 pF ±5% 400VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
EDA/CAD-modeller
C911U500JVSDCAWL50 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y1
Størrelse/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,512" (13,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)