C907U470JZSDCAWL50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
47 pF ±5% 440VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C907U470JZSDCAWL50
DigiKeys varenummer
399-C907U470JZSDCAWL50-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C907U470JZSDCAWL50
Beskrivelse
CAP CER DISC SAFETY
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C907U470JZSDCAWL50 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,295" (7,50mm)