C907U470JZSDAA7317 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
47 pF ±5% 440VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U470JZSDAA7317
DigiKeys varenummer
C907U470JZSDAA7317-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C907U470JZSDAA7317
Beskrivelse
CAP CER 47PF 440VAC SL RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C907U470JZSDAA7317 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)