C907U360JYSDAAWL30 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
36 pF ±5% 400VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C907U360JYSDAAWL30
DigiKeys varenummer
399-C907U360JYSDAAWL30-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C907U360JYSDAAWL30
Beskrivelse
CAP CER DISC SAFETY
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C907U360JYSDAAWL30 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,197" (5,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,295" (7,50mm)