C907U330JZSDAAWL20 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
33 pF ±5% 440VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U330JZSDAAWL20
DigiKeys varenummer
C907U330JZSDAAWL20-ND
Producenter
Producentens varenummer
C907U330JZSDAAWL20
Beskrivelse
CAP CER 33PF 440VAC SL RADIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C907U330JZSDAAWL20 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)