C907U222MZVDBAWL50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2200 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C907U222MZVDBAWL50
DigiKeys varenummer
399-C907U222MZVDBAWL50-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C907U222MZVDBAWL50
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C907U222MZVDBAWL50 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,295" (7,50mm)