C907U222MZVDAAWL40 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KEMET
På lager: 1
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 2.430
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 118
2200 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U222MZVDAAWL40
DigiKeys varenummer
C907U222MZVDAAWL40-ND
Producenter
Producentens varenummer
C907U222MZVDAAWL40
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 440VAC Y5V RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C907U222MZVDAAWL40 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)