C907U222MYVDBA7317 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Datablad
Opgradering
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±20% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U222MYVDBA7317
DigiKeys varenummer
399-9478-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C907U222MYVDBA7317
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C907U222MYVDBA7317 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)