C907U222MYVDAAWL40 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 118
2200 pF ±20% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U222MYVDAAWL40
DigiKeys varenummer
C907U222MYVDAAWL40-ND
Producenter
Producentens varenummer
C907U222MYVDAAWL40
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C907U222MYVDAAWL40 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)