C907U221KYYDAAWL20 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
220 pF ±10% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5P (B) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C907U221KYYDAAWL20
DigiKeys varenummer
399-C907U221KYYDAAWL20-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C907U221KYYDAAWL20
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C907U221KYYDAAWL20 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,197" (5,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,295" (7,50mm)