C907U102MZWDBA7317
DigiKeys varenummer
399-9475-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-9475-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C907U102MZWDBA7317
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C907U102MZWDBA7317 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)