C907U101KYYDCAWL40 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
100 pF ±10% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5P (B) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U101KYYDCAWL40
DigiKeys varenummer
C907U101KYYDCAWL40-ND
Producenter
Producentens varenummer
C907U101KYYDCAWL40
Beskrivelse
CAP CER 100PF 400VAC Y5P RADIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C907U101KYYDCAWL40 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)