C905U240JYSDBAWL30 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
24 pF ±5% 400VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C905U240JYSDBAWL30
DigiKeys varenummer
399-C905U240JYSDBAWL30-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C905U240JYSDBAWL30
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C905U240JYSDBAWL30 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,197" (5,00mm)