C901U471KZYDBAWL40 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
470 pF ±10% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5P (B) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C901U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C901U471KZYDBAWL40
DigiKeys varenummer
C901U471KZYDBAWL40-ND
Producenter
Producentens varenummer
C901U471KZYDBAWL40
Beskrivelse
CAP CER 470PF 440VAC Y5P RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C901U471KZYDBAWL40 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)