C901U390JVSDAAWL30 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
39 pF ±5% 400VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C901U390JVSDAAWL30
DigiKeys varenummer
399-C901U390JVSDAAWL30-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C901U390JVSDAAWL30
Beskrivelse
CAP CER DISC SAFETY
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C901U390JVSDAAWL30 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y1
Emballage
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,197" (5,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)