C901U221KZYDBAWL45 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
220 pF ±10% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5P (B) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C901U221KZYDBAWL45
DigiKeys varenummer
399-C901U221KZYDBAWL45-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C901U221KZYDBAWL45
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C901U221KZYDBAWL45 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)