C901U200JZSDCAWL30 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
20 pF ±5% 440VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C901U200JZSDCAWL30
DigiKeys varenummer
399-C901U200JZSDCAWL30-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C901U200JZSDCAWL30
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C901U200JZSDCAWL30 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)