C901U102MZWDCAWL35 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Similar
Similar
På lager: 6
Parametrisk ækvivalent
På lager: 711
Parametrisk ækvivalent
1000 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C901U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C901U102MZWDCAWL35
DigiKeys varenummer
C901U102MZWDCAWL35-ND
Producenter
Producentens varenummer
C901U102MZWDCAWL35
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C901U102MZWDCAWL35 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)