C901U102MZWDAAWL30 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1000 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C901U102MZWDAAWL30
DigiKeys varenummer
399-C901U102MZWDAAWL30-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C901U102MZWDAAWL30
Beskrivelse
CAP CER DISC SAFETY
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C901U102MZWDAAWL30 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,197" (5,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)